Українське Товариство Оцінювачів

Об'єднуємося для розвитку!

Останні новини

Пам’яті колеги

Пам’яті колеги

Пам'яті колегиШановні колеги, зі скорботою сповіщаємо про передчасну смерть нашого колеги, члена Ради Українського товариства оцінювачів, беззмінного Голови Ревізійної комісії УТО Валерія Вікторовича Галасюка. Пішла з життя добра, життєрадісна та допитлива людина,...

Наші міжнародні партнери

Королівський інститут дипломованих оцінювачів

Королівський інститут дипломованих оцінювачів

Лондон, Велика Британія

Європейська асоціація контролю стандартів

Європейська асоціація контролю стандартів

Європа

Міжнародна рада зі стандартів оцінки

Міжнародна рада зі стандартів оцінки

Лондон, Велика Британія

Міжнародна Федерація Спеціалістів Нерухомості

Міжнародна Федерація Спеціалістів Нерухомості

FIABCI-Україна

Положення про членство

На сьогодні УТО по праву входить до числа провідних громадських організацій України, які докладають реальні зусилля для розвитку національної економіки і зміцнення держави на світовій арені. Багаторічна діяльність і високий авторитет УТО свідчать про стійкість і життєздатність нашої організації, важливість її місії і необхідність подальшого розвитку Товариства та його членів. Члени УТО об’єднані в своїх зусиллях впроваджувати в практику діяльності оцінювачів України міжнародні стандарти оцінки і кращий міжнародний та вітчизняний професійний досвід.

Завантажити Положення 1

Завантажити Положення 2

Оцінювачів

Країн

Років з вами

Кваліфікації в УТО

Українське товариство оцінювачів присвоює 3 професійні кваліфікаційні звання своїм членам. Експерт оцінювач УТО,  Провідний  оцінювач УТО, Заслужений оцінювач УТО. Кожна кваліфікація має свої вимоги до освіти та досвіду.

 

Експерт

Експерт – оцінювач УТО. Кваліфікаційне звання експерт – оцінювач УТО надається членам УТО відповідно до п.4 Положення про порядок внутрішньої сертифікації членів УТО (за винятком абз..5 і 6).
Експерти – оцінювачі УТО зобов’язані:
– проходити курси підвищення кваліфікації за відповідною спеціальністю один раз в два роки;
– представляти на розгляд Експертної Ради УТО не менше одного разу на рік звіт про експертну грошову оцінку майна та (або) майнових прав за фахом, зазначеної в кваліфікаційний сертифікат експерта-оцінювача УТО.

Завантажити Положення 1

Завантажити Положення 2

 

Провідний

Провідний – оцінювач УТО. Кваліфікаційне звання провідний експерт – оцінювач УТО присвоюється оцінювачам, які мають стаж з оціночної діяльності не менше 5 років. Ця кваліфікація присвоюється Радою УТО на підставі подання Сертифікаційної комісії УТО.
Провідний експерт – оцінювач УТО зобов’язаний:
– забезпечувати виконання незалежної оцінки з найвищим ступенем якості;
– представляти на розгляд Експертної Ради УТО не менше одного разу на два роки звіту про експертну грошову оцінку майна та (або) майнових прав;
– проходити курси підвищення кваліфікації за відповідною спеціальністю один раз в два роки;
– звітувати щороку про діяльність з розвитку професії експерт-оцінювач (яка може включати розробку лекцій (курсів лекцій), підготовку виступів, рефератів, статей в друкованих видань за оціночною тематиці, участь в роботі секцій УТО за обраною спеціальністю або спеціальностями).

Завантажити Положення 1

Завантажити Положення 2

 

Заслужений

Заслужений- оцінювач  УТО. Кваліфікація заслужений експерт – оцінювач присвоюється провідним експертам – оцінювачам, які внесли значний вклад в розвиток методології оцінки в Україні та були членами УТО не менш ніж 5 років. Кваліфікація заслужений експерт – оцінювач присвоюється з’їздом УТО за поданням розширеної Ради УТО з включенням до роботи в ній Голів регіональних відділень УТО. На підставі заяви претендента та кваліфікаційного сертифіката провідного оцінювача УТО, а також інформаційного повідомлення про особистий внесок в розвиток методології оцінки в Україні. Заслужений експерт – оцінювач УТО повинен виконувати обов`язки, передбачені для провідного експерта – оцінювача УТО.

Завантажити Положення 1

Завантажити Положення 2

Хочете приєднатися?

Натисніть “Подати заявку” щоб отримати можливість стати частиною товариства оцінювачів України

Список оцінювачів членів УТО

Українське товариство оцінювачів налічує більше 900 членів з 5 країн Світу. Нашими членами є представники України, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови.

Зв'язатися з нами

Давайте працювати разом

КОНТАКТИ
Україна, 01133 м. Київ, вул. Ген. Алмазова, 18/7, оф. 209
Тел: +38 044 501 27 76
assetuto@i.kiev.ua asset@i.kiev.ua