Останні новини

Відповідь Комітету Верховної Ради України

Відповідь Комітету Верховної Ради України

Шановні члени УТО та оціночна спільнота, Українське товариство оцінювачів отримало відповідь від Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування про доведення пропозицій УТО щодо проекту Закону №5317 від 30.03.202 року до відома народних депутатів України – членів Комітету для врахування у депутатській діяльності та законопроектній роботі.
Зверненя УТО до комітету ВР України щодо проекту Закону 5317

Зверненя УТО до комітету ВР України щодо проекту Закону 5317

Українське товриство оцінювачів звернулось до Комітету з питань аграрної та земельної політики щодо проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо питань оціночної діяльності” № 5317
Зверненя УТО до комітету ВР України щодо проекту Закону 5317

Звернення УТО щодо положень проекту Закону України № 4684

Українське товариство оцінювачів звернулось до Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики щодо проекту Закону України "Про Національну комісію з цінних паперів та бірж" № 4684 від 01 лютого 2021 року.
Графік навчання в першому півріччі 2021 року

Дистанційне підвищення кваліфікації в КП ІКЦ УТО

TEGOVA запускає Європейські стандарти оцінки 2020- Українське Товариство Оцінювачів TEGOVA запускає європейські стандарти оцінки 2020, що відповідають законодавству та політиці ЄС. До Вашої уваги прес-реліз  та інтерв'ю Кшиштофа Гжезіка,...

Всеукраїнський онлайн-форум

Всеукраїнський онлайн-форум

Пропонуємо Вам долучитись до дистанційного підвищення кваліфікації та навчатись у найкращих спеціалістів в галузі оцінки в зручний для Вас час, без необхідності виїзду за межі вашого місцезнаходження, за лояльними цінами на навчання. Будемо раді надати консультації та відповісти на всі запитання за телефоном 044 501 27 76. Чекаємо на дистанційних курсах з підвищення кваліфікації згідно графіку, опублікованому на сайті ФДМУ та УТО!

КОНТАКТИ
Україна, 01133 м. Київ, вул. Ген. Алмазова, 18/7, оф. 209
Тел: +38 044 501 27 76
assetuto@i.kiev.ua asset@i.kiev.ua