Українське Товариство Оцінювачів засновано 25 жовтня 1994 року

– Українське Товариство Оцінювачів

Чверть століття назад Установчими зборами Українського товариства оцінювачів офіційно розпочато рух до створення, визнання та розвитку нової професії.

Пройдений упродовж цих років шлях був насиченим життєво важливими для оцінювачів подіями розбудови і становлення української дежави та оцінки.

Попри негаразди і труднощі, досягнення і втрати залишаються непорушними наша згуртованість і єдність, солідарність та прагнення до справжнього професіоналізму.

Ми досягли значних успіхів і нам є чим пишатися. Це підтверджується нашим визнанням, авторитетом та плідною співпрацею з міжнародною спільнотою оцінювачів.

Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи та готові в міру своїх можливостей вирішувати всі поставлені перед нами завдання. Наш головний актив наші оцінювачів – великий колектив однодумців, для яких УТО стало важливою невід’ємною частиною життя.

Бажаємо Українському  товариству оцінювачів подальших успіхів у діяльності, а оцінювачам  міцного здоров’я, стабільної роботи, невичерпної енергії та натхнення, нових досягнень, добра і достатку їхнім родинам та мирного неба нашій країні.

Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків.

Ми були і залишаємось першими!

З повагою, Голова Ради УТО

Олексій Амфітеатров

 

 

Подати заявку на участь

КОНТАКТИ
Україна, 01133 м. Київ, вул. Ген. Алмазова, 18/7, оф. 209
Тел: +38 044 501 27 76
assetuto@i.kiev.ua asset@i.kiev.ua