Шановні колеги, відповідно до рішеня Ради ГО «ВО «УТО» (УТО) від 16.05.22023 року  протокол №132, кандидати на посаду Голови Ради УТО готують та подають свої програми розвитку УТО до 20 липня 2023 року. (Кожен член УТО має право висунути свою кандидатуру на посаду Голови Ради УТО та члена Ради УТО). Якщо кандидат є членом Ради УТО, він має підготувати звіт про свою діяльність на посаді члена Ради УТО за попередній період.

Також прийнято рішення про те, що відділення УТО мають можливість запросити кандидатів на посаду Голови Ради УТО на збори відділень для донесення  своїх програм до оціночної спільноти, як особисто так і онлайн.

Станом на 20:00  20.07.2023 року на електронні адреси УТО подані заяви двох кандидатів на посаду Голови ради УТО, а саме  Іванової Ірини Борисівни та Можировського Миколи Володимировича.

Завантажити програма Іванова І. Б.

Завантажити програма Можировський М. В.

Відповідно до Статуту УТО «Члени Товариства мають право:

– обирати та бути обраним до керівних органів Товариства, брати участь у їх діяльності; ..». Тобто члени УТО можуть особисто подавати свої кандидатури  до керівних органів  УТО та відділень УТО.

До УТО надійшла заява від кандидата на посаду голови відділення у м. Львів та Львівській області Деревенка Любомира Євгеновича

Завантажити програма Деревенко Л. Є.